سیستم های نظارت تصویری - شرکت تک سیستم گمبرون

سیستم های نظارت تصویری

سیستم های نظارت تصویری

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم بهترین ترکیبی از دوربین‌ها و راه‌حل‌های نظارتی را که برای عملکرد و نیازهایتان نیاز دارید، تعیین کنید. طیف گسترده ای از گزینه های نظارت تصویری ما همراه با جدیدترین ابزارهای پردازش و مدیریت تصویر، شما را تحت کنترل کامل قرار می دهد.

یکی از چالش برانگیزترین عناصر نظارت تصویری، نظارت روزانه چندین دستگاه از طریق یک سیستم چند سایتی است. سیستم‌های نظارت تصویری بزرگ و توزیع‌شده می‌توانند دوربین‌های امنیتی متعدد، ضبط‌کننده‌های ویدئویی شبکه و رمزگذارهای پراکنده در مکان‌های پراکنده جغرافیایی داشته باشند.

نظارت تصویری

سیستم‌های نظارت تصویری بدون شک می‌توانند به دستگاه‌هایی با هشدار وضعیت رویداد کمک کرده و از آن‌ها برای افشای فیلم‌های مهم حادثه کمک کنند.

سیستم‌های مانیتورینگ ویدیویی فراتر از پخش جریانی از دوربین‌ها و ضبط ویدیو با NVR و DVR هستند. این هم در مورد ذخیره سازی و هم نگهداری و مدیریت کل سیستم نظارت تصویری است. علاوه بر این، راه‌حل‌های مناسب سیستم‌های کنترل تصویری با اطمینان از اینکه همه دستگاه‌ها در شرایط اوج و در تمام ساعات شبانه‌روزی کار می‌کنند، و کارایی را افزایش می دهند.

ویژگی های اساسی سیستم های نظارت

  • مدیریت اطلاعات
  • مانیتورینگ رویداد و هشدارها
  • مدیریت کاربر
  • پشتیبانی شخص ثالث
  • مدیریت پهنای باند

ما اینجا هستیم تا به شما در درک قابلیت‌های نظارت تصویری و یافتن راه‌حل مناسب برای امکانات خود کمک کنیم. جهت مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید. فرم را پر کرده و موارد خواسته شده را برای ما ارسال کنیدما در اسرع وقت با شما تماس میگیریم :

فرم ثبت درخواست همکاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه های ثبت شده

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.