طراحی و اجرای شبکه - شرکت تک سیستم گمبرون

طراحی و اجرای شبکه

طراحی و اجرای شبکه

تک سیستم گمبرون یک رویکرد علمی برای طراحی و پیاده سازی شبکه ها دارد که با محیط کاری ترکیبی امروزی مطابقت داشته باشد. با توازن بار برای توان عملیاتی و در دسترس بودن نیازهای بالاتر، فایروال‌های نسل بعدی را به‌طور ماهرانه‌ای تنظیم کرده‌ تا نهایت امنیت را داشته باشید.

طراحی شبکه

چه در فضای ابری و چه در فضای داخلی، شبکه ها ستون فقرات راهکارهای اطلاعاتی هستند. همانطور که دستگاه های دارای داده(data-bearing)، WIFI، ناهمگونی توپولوژی ها، و ادغام شبکه های داخلی و ابری شکوفا شده اند، طراحی و مهندسی شبکه به طور فزاینده ای پیچیده شده است. نرخ فزاینده ای از هک رایانه را به تصویر اضافه کنید و چالشی غیرقابل حل خواهید داشت مگر اینکه از یک تیم متخصص کمک بگیرید.

خدمات شبکه تک سیستم گمبرون تمام جنبه های شبکه را ارائه می دهد:

کارایی (Performance) – اندازه شبکه مناسب برای نیازهای شما، بدون هزینه اضافی. با ارائه کوتاه ترین مسیر به داده ها و برنامه های خود، تجربه کاربری سریع تری ایجاد کنید.

در دسترس بودن شبکه (Network Availability) – LAN، WAN و SD-WAN خود را طراحی کنید و به اهداف دسترسی کسب و کار خود برای کارمندان، مشتریان و تامین کنندگان تلفن همراه برسید. 

امنیت (Security) – با بازرسی ترافیک، اجرای سیاست های امنیتی و فناوری، قرار گرفتن در معرض خطرخود را به حداقل برسانید. 

برای ایمن نگه داشتن شبکه ها به فایروال، حفاظت از دسترسی از راه دور مانند VPN و سیستم های پیشرفته تشخیص تهدید نیاز دارید. از ابزارهای تجزیه و تحلیل رفتاری گرفته تا سیستم‌های خودکار پاسخگویی به رویدادهای تهدید، تعمیر و نگهداری شبکه بهمتخصصان حرفه ای و با دانش متکی است که به‌خوبی به آخرین اکسپلویت‌ها و آسیب‌پذیری‌ها آشنا هستند.

کاهش هزینه (Cost reduction) – در صورت لزوم، نوآوری هایی مانند SD-WAN را معرفی می کنیم و اتکا به حفظ چندین دستگاه امنیتی شبکه را کاهش دهیم. 

رویکرد خدمات شبکه تک سیستم گمبرون شامل موارد زیر است:

ارزیابی (Assessment)- از طریق یک تیم فنی با جمع‌آوری داده‌ها، نیازها و اولویت‌های شما را درک می‌کنیم تا فناوری‌ها و طراحی‌هایی را که نیازهای شما را برآورده می‌کنند، تعیین کنیم.

پیاده‌سازی(Implementation) – زمانی که گسترش شبکه مورد توافق قرار می‌گیرد، تک سیستم راه‌حل را بر اساس جدول زمانی مورد توافق دوجانبه پیاده‌سازی می‌کند.

نظارت(Monitor) – ما برای اطمینان از ایمن بودن، ایمن بودن و ارائه ارزش شبکه شما مسئول هستیم.

بهبود مستمر(Continuously improve) – تیم ما همچنین می‌تواند نحوه عملکرد شبکه و امنیت شما را بررسی کند، با مشارکت شما، بهبودها را اولویت‌بندی کرده و نقشه راه را ترسیم کند.

اطمینان حاصل کنید که شرکت شما می‌تواند به آسانی با راه‌حل‌های شبکه قوی از تک سیستم گمبرون رشد و توسعه یابد.جهت مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید. فرم را پر کرده و موارد خواسته شده را برای ما ارسال کنیدما در اسرع وقت با شما تماس میگیریم :

فرم ثبت درخواست همکاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه های ثبت شده

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.